středa 29. února 2012

Scene účesy fotogalerie

Asi tak 3 nebo 4 roky zpět jsem dost silně ulétávala na EMO a to v maximálním rozsahu. Neustálý poslech emo hudby, nošení černého oblečení, silně natupírované vlasy a tmavý make-up :-). Jo! Pozér jako vyšitý.

Moje nová vášeň? Scene účesy!


Zatímco emo je out, styl scene se dere nahoru. Je méně pobuřující, více veselý a navíc vypadá krásně. Však posuďte sami a podívejte se na kompletní fotogalerii scene účesů.

Plavky Victoria Secret 2012

Léto je ještě daleko, ale nová kolekce plavek Victoria Secret 2012 je již tady. Prozatím jsem silnému brandu a krásným modelkám ve spodním prádle VS pevně odolávala. Nic osobního! Jen mi přišlo oblečení až příliš drahé :-(. A však s přísunem nových peněz z brigády si na letošní dovolenou u moře hodlám koupit luxusní plavky Victoria Secret.

Plavky Victoria Secret

Kamera GoPro

Protože jsem nespoutaný YouTube maniak, který vydrží sledovat videa až do pozdního večera, mám v zásobě několik opravdu skvělých kanálů. Pokud milujete zábavu, extrémní sporty, krásnou přírodu, atd., určitě navštivte oficiální kanál k hd kameře GoPro (http://www.youtube.com/user/GoProCamera).

To nej za rok 2010

Také Vás rozčilovaly okamžiky, kdy jste místo skvělých záběrů zaznamenaly jednu velkou hrůzu. Obraz nic moc a zvuk nestíhal? Kamera GoPro snese tvrdé otřesy, lze ji umístit téměř kamkoliv, plastový obal odfiltruje nepříjemný vítr, zajistí voděodolnost. Cena v ČR okolo 8 000,- Kč.